کتاب ‌شام آخر در قم رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، کتاب «شام آخر، داستان‌هایی از شب‌های شام» به قلم جمعی از نویسندگان مواسات با حضور پور مختار عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و همسر شهید حادثه تروریستی مجلس شهید جواد تیموری در موسسه مواسات رونمایی شد.

این کتاب شامل ۹ فصل به قلم ۹ نویسنده جوان است که هر یک از زاویه‌ای سوژه سوریه و محور مقاومت را به داستان کشیده‌اند، داستان‌هایی که گاه از فضای پرالتهاب سوریه و عملیات چریکی سخن می‌گویند و گاه از میان ایران و از درون خانواده‌ها با دوستان شهدای مدافع حرم.

این کتاب با ۲۶۴ صفحه در قطع رقعی توسط «نشر مواسات» بازنشر شده است.

در این مراسم پور مختار عضو کمیسیون حقوقی مجلس، امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و همسر شهید جواد تیموری نخستین شهید حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی به ایراد سخن پرداختند.

در پایان مراسم، همسر شهید ضمن درج یادداشتی بر کتاب شام آخر، از این کتاب رونمایی کرد.

گفتنی است داستان اول این کتاب با عنوان« اتاق آخر» داستان استاد دانشگاهی است که با حضور نیروهای ایرانی در سوریه مخالف است و این عقیده را مدام به دانشجویان تحمیل می‌کند. وی در ادامه داستان با شرکت در انتخابات، وارد مجلس می‌شود و به‌صورت اتفاقی در جریان حضور عناصر تروریستی داعش در مجلس، برای لحظاتی التهابات فراوانی را متحمل می‌شود که نهایتاً با حضور و جان‌فشانی نیروهای نظامی جان سالم به درمی‌برد.

لازم به ذکر است، این کتاب هم‌اکنون از طریق پایگاه نشر مواسات به نشانی nashremovasat.stii.ir قابل‌خرید است.

انتهای پیام/ش